Facebook oyunlarında yepyeni bir heyecan ve eğlence arıyorsanız WWWave Dalgası tam size göre.

Sosyal medyadaki aktif varlığı ile dikkat çeken Samsung Electronics, Facebook üzerinden oynanabilen WWWave Dalgası’nı düzenliyor. Facebook oyunları arasında çok eğlenceli bir alternatif sunan ve 25 Temmuz 2010’a kadar sürecek olan WWWave Dalgası, yaratıcı oyun seçenekleriyle Facebook kullanıcılarının favorisi olacak.

wwwave haberici - WWWave dalgasını yakalayın

Oluşturacağınız Dalga ile insanları peşinizden sürükleyebilir, Wave Alliance ile yeni Dalga’larla işbirliği yaparak kendi Dalga’nızı büyütebilir ve en uzun insan dalgasını oluşturarak yarışmanın birbirinden güzel fırsatlarına erişebilirsiniz. Facebook’ta çok fazla arkadaşınız olmasa bile, diğer katılımcıların Dalga sayfalarını ziyaret edebilir ve Dalga’nızı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Hediyeler sizi bekliyor

En uzun dalgayı oluşturan ve rastgele seçilecek olan Wave Captains ve Wavemate’lerin yanı sıra, rastgele seçilecek Wavemate’ler, 5 ülkeden rastgele belirlenecek en uzun 5 insan dalgasını oluşturan Wavemateler ve yarışma boyunca en çok Dalga’ya dahil olan 3 Wavemate, WWWave Dalgasının fırsatlarından yararlanma şansını elde edecek.

Ayrıntılı bilgi ve katılım koşulları için http://apps.facebook.com/samsungwave adresini ziyaret edebilirsiniz..

Alıntıdır..