Facebook için Twitter Uygulaması

Twitter hesabımı Facebook ile nasıl bağlarım? - Twitter hesabımı Facebook ile nasıl bağlarım?

Bunun için yapmanız gereken öncelikle Facebook hesabınıza giriş yapın ve apps.facebook.com/twitter/ adresine tıklayın. Altta bulunan “Go to your Twitter Profile Settings to start” tuşuna basın. Twitter hesabınız karşınıza çıkacaktır. Devam etmek için Twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Giriş Yap butonuna basın. Bu işlemi yaptıktan sonra iki hesabın birleştirildiğini belirten bir ekran karşınıza çıkıyor.

Ekranın orta kısmında bulunan ve yanında Facebook Profile yazan kutuyu işaretleyip, Twitter güncellemelerinizin Facebook’ta çıkmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu kutuyu işaretlediğinizde, sizden izin isteyen bir pencere çıkar. Burada İzin Ver tuşuna tıklayın.

Bunları yaptıktan sonra şimdi de Twitter hesabınızı açın. Sağ üst tarafta adınızın altında açılan menüde Ayarlar bölümüne tıklayın.Bu menüde en sağda bulunan Uygulamalar sekmesinde Facebook’taki Twitter uygulamasını görebilirsiniz.

İki hesabı bağladıktan sonra Twitter’da yazdığınız iletiler, artık Facebook profilinizde de otomatik olarak paylaşılmış olacak.