Facebook müzik uygulaması - Facebook müzik uygulaması


Facebookun sol tarafında, aşağıya doğru yer alan “müzik” uygulaması, Facebook tarafından geliştirilen uygulamalar dahilinde, arkadaşlarınızın müzik ile alakalı her aktivitesini ekranınıza yansıtıyor.

Facebook müzik uygulaması sayesinde, arkadaşlarınızın müzik kategorisi dahilinde yer alan sayfalardan paylaştıkları, hangi sayfaları beğendikleri yer almakta. Facebook’un bizlere sunduğu çok sayıda müzik uygulamasının yardımı ile arkadaşlarınızın dinlediği şarkıları da bu alanda görebilmeniz karşımıza çıkıyor.

Arkadaşlarınızın ne dinlediğini ve hangi şarkıları beğendiklerini merak ediyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit. Facebook müzik uygulaması aracılığıyla yalnızca ekranınıza bakarak, kimin ne yaptığını, hangi müziği sevdiğini görmeniz mümkün.
Facebook müzik uygulamasına ulaşmak için, sol tarafta yer alan liste üzerinden “Müzik” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır. Açılacak olan sayfada arkadaşlarınızın müzik ile alakalı olarak yaptıkları tüm aktivitelere ulaşmanız mümkün olacaktır.