Ah Polis Olsam

39kb1 - Ah Polis Olsam


Yapım :
Plato Film

Yapımcı :Sinan Çetin

Yönetmen :Cem Akyoldaş

Senaryo :Hakan Haksun – Atay Sözer

Müzik :İskender Paydaş

Oyuncular : Atilla Arcan (Halil İbrahim/ Emniyet Amiri), Şafak Sezer (Rıfat/ Emniyet Amiri Yardımcısı), Cem Kılıç (Cenk), Zeliha Sürücü (Ayfer, Komiser Yardımcısı), Pınar Tarlabaşı (Ayşenur), Öykü Sertel (Yasemin), Ferhat Yılmaz (Ayhan), Bayram Kılıç (Zarif), Vural Bingöl (Yusuf), Volkan Girgin (Bilal), Metin Büktel (Hasbi,), Okan Selvi (İdris Çalkafa), Fatoş Seymen (Tuba), Ali Atıf Bir (Bakan), Mustafa Turan (Hidayet), Kaan Urgancı (Nezih/Komiser Yardımcısı), Nimet Orhan (Nimet), Fatih Altın (Hazma)

Kanal D, 10 Ağustos Perşembe akşamı, yaz sezonuna damgasını vuracak “Ah Polis Olsam” adlı yepyeni bir diziyi daha izleyicilerinin beğenisine sunuyor. Bir polis okulunda, sıra dışı polis adaylarının başlarından geçen maceraları, komedi ve aksiyonu birleştirerek anlatan dizi, saat 20.45’de ekrana gelecek.
Başrollerinde Atilla Arcan, Şafak Sezer, Cem Kılıç, Zeliha Sürücü, Pınar Tarlabaşı, Öykü Sertel, Ferhat Yılmaz, Bayram Kılıç, Vural Bingöl, Volkan Girgin, Metin Büktel, Okan Selvi, Fatoş Seymen ve Mustafa Turan’ın oynadıkları, Prof. Dr. Ali Atif Bir’in de “İçişleri Bakanı” karakteri ile rol aldığı dizinin yapımcılığını Sinan Çetin üstleniyor. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Haksun – Atay Sözer’in yazdığı dizi 10 Ağustos Perşembe akşamı Kanal D’de izleyicileriyle buluşacak.
Bir polis okulunda, sıra dışı polis adaylarının başlarından geçen maceraların, aksiyon ve komedinin harmanlanarak ekrana taşındığı “Ah Polis Olsam” da her bölümde, Polis Okulu hayatının yanı sıra farklı maceralar da ekrana gelecek.