5b6b5198 703320110308042058123 - Beyaz'a kalp krizi şakası

Kanal D'de 14 martta yayınlanan Beyaz Show'da tam anlamıyla bir şok yaşandı. Ünlü oyuncu Aydemir Akbaş'ın yaptığı kalp krizi şakası Beyaz'a ecel terleri döktürdü.


Beyaz Show'un dün geceki konukları arasında 'Kolpaçino Bomba' filminin oyuncuları Aydemir Akbaş Arzu Yanardağ Şafak Sezer Kayserispor kalecisi Souleymanou Hamidou şarkı sözlericı Hande Dönmez ile müzisyen Bülent Özdemir vardı.
Banttan yayınlanan programda izleyicinin yüreğini ağzına getiren bir an yaşandı. Programın bir bölümünde Aydemir Akbaş'ın yaptığı kalp krizi şakası Beyaz'a ecel terleri döktürdü.
Beyaz'ın diğer konuklarla konuştuğu sırada 'rahatsızlanan' Akbaş nefes almakta güçlük çektiğini belirtirken 'Beyaz da doktor çağırın' diye rejiye seslendi.
Bir anda sessizliğe bürünen stüdyoda Aydemir Akbaş koltuğa boylu boyunca yatırıldı. Akbaş'ın nefes alması için gömleği açılınca Beyaz acı gerçekle yüzleşmiş oldu. Akbaş'ın gömleğinin altına giydiği 'iyi ki doğdun Beyaz' mesajıyla karşılaşan ünlü komedyen 'Böyle şaka mı olur!" dedi.
42. yaş günü için yapılan şaka Beyaz'ın kendisiyle özdeşleşen şarkı sözlerisı 'Gemilerde talim var'ı söylemesiyle son bulurken geceye damgasını vuran espri şakayı planlayan Şafak Sezer'den geldi. Beyaz'ın şaka karşısında 'ödüm patladı' demesi üzerine Şafak Sezer "Sen Souleymanou'yu görmedin bembayaz oldu!" dedi.
Bu arada Kanal D de televizyonları karşısında programı izleyenleri şaka hakkında bilgilendirmek adına "Aman heyecanlanmayın!" diye başlayan bir altyazı geçti.