216459 212603782099554 181246881901911 820766 4824776 n - Üsküdar'a Giderken: Yaşama tutunma hikayesi

Yakında Kanal D'de ekranlarında başlayacak 'Üsküdar'a Giderken' dizisi, türlü borçlar ve sıkıntılarla birbirine yabancılaşan aile fertlerinin yaşama tutunma hikayesini anlatıyorBaşrollerini Erkan Can, Erdal Tosun, Funda Postacı ve Tülin Özen'in oynadığı dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor. Dizinin senaryosu da Aydemir’e ait. Fedakar bir anne, hayalperest bir baba ve çocuklarının hayatlarını anlatan bir aile dizisi ‘Üsküdar'a Giderken'. Türlü borçlar, sıkıntılar ve iflasla birbirinden kopan aile fertleri, aynı evin içinde birer yabancı olmuştur.

Erdem, mutluluk getirir
Çocuklardan Ayşe, başından mutsuz bir evlilik geçmiş, 30'lu yaşlarda bir genç kadındır. Evdeki tatsızlık, küçük kardeş Erdem’in eğitim almak üzere gittiği İngiltere’den dönmesiyle sona erer. “Anasının kuzusu” olarak tanımlansa da 26 yaşındaki Erdem, babasına benzeyen, çocuk kalabilmiş bir gençtir.
Tekrar mutlu bir aile olma süreci boyunca karakterler; zayıflıklarını, korkularını, hayal kırıklıklarını geride bırakacak ve birbirlerinden güç alarak mutlu olmayı öğrenecekler. Bu süreçte hayatlarını renklendiren dostları da onları yalnız bırakmayacak.


ÜSKÜDAR'A GİDERKEN

Yapım: Kerki Gösteri Hizmetleri ve Organizasyon
Yapımcı: Turgut Kerki-Erdal Tosun
İdari Yapımcı: Fc İstanbul (Birol Akbaba-Seyhan Kaya)
Yönetmen: Selçuk Aydemir
Senaryo: Selçuk Aydemir
Sanat Yönetmeni: Yaşar Kartoğlu
Müzik: Kerem Çakıroğlu
Görüntü Yönetmeni: Gökmen Tosun
Oyuncular: Funda Postacı (Anne), Erkan Can (Baba),Tülin Özen (Ayşe), Erdal Tosun (Yavuz), Murat Cemcir (Oğuz), Öner Erkan (Erdem), Reha Özcan (Berber Bürge), Berrin Arısoy(Asuman Hala), Murat Sarı (Nargileci)

-dizihbr-