kozlar paylasiliyor 1317316 - Elinde bıçakla Ali’nin karşısına dikilen Cemile’nin hayatı değişmek üzere Elinde bıçakla Ali’nin karşısına dikilen Cemile’nin hayatı değişmek üzere
Başrollerini Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya ve Mete Horozoğlu’nun paylaştığı ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’de Cemile ve Ali olanlardan sonra yüz yüze geliyor.
Cemile ile Ali arasındaki sular bir türlü durulmaz. İkili, kimsenin onları bulamayacağı bir yerde yaşananlardan sonra ilk kez kozlarını paylaşmak üzere yüz yüze gelir. Soner’in Mesude’yle nişanlanacağı haberi evde bomba etkisi yaratır. Aylin verdiği aşırı tepki Murat’ın gözünden kaçmaz. Resul tarafından korunan Ahmet’se hiç beklenmedik bir isim tarafından Hakan’ın babasına ispiyonlanır. İnci Hoca başlayacak yoğun tedavi süreci için okuldan ayrılmak zorunda kalır. Öğrencileriyle tek tek görüşen İnci Hoca için en zoru Mete’yle vedalaşmaktır. Cemile hayatını tamamen değiştirecek bir sürprizle karşı karşıyadır.


--------------------------------------

neki o süGoogle Page Rankingüz