Yapımcılığını Gold Film’in yaptığı, Orhan Kemal’in “Kötü Yol” eserinden uyarlanan dizi Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu.

Gelen reytingler dizinin ilk sınavını iyi verdiğini gösteriyor. Klasik bir konu olsada Türk seyircisi dramalara ilgi gösterdiğini bir kez daha kanıtladı. Cansel Elçin’in yeni imajı ve kendi sesini kullanması doğru bir karar. Şükran Ovalı’nın bu dizi için aldığı derslerin faydasını iyi bir performansla gösterdi. İlker Aksum’un komedi rolleri dışında Güz Sancısı adlı sinema filminde nasıl bir rol çıkarttığını biliyoruz. Uzun bir aradan sonra Reşat karakterini başarı ile oynayarak izleyiciyi ters köşeye yatırdı. Keza aynı olumlu düşünceler Ezgi Mola içinde geçerli. Diğer yan karakterler için oyuncu seçimleri gayet başarılı olan dizinin eksilerinde biri Adana, çiftlik, kötü ve dayakçı bir ağabey, gözü yükseklerde bir genç kız, yoksulluk vs. konularıyla Hanımın Çiftliğini çağrıştırması.

Oyuncu ve çekim kalitesi ile göz dolduran dizinin sezon başlayana kadar kullanacağı iyi bir şansı var. Zira Atv’nin Kurtlar Vadisi, Show Tv’nin Suskunlar’ı gibi erkek izleyiciyide ekrana çeken yapımlar karşısında işi hiçte kolay olmayacak. Tabi gençlerin fenomen dizisi haline gelen Star Tv de yayınlanan İşler Güçler ve Avrupa kupaları maçlarını da göz ardı etmemek gerekiyor.

S&T LifeStyle