YüKsELeN BeN DeĞiLiM AlÇaLaN İnSaNLaRnokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!!!!


NamaZ Kılmak Bedava, Kumar Oynamak ParayLanokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!! Oruç Tutmak Bedava, İçki İçmek ParayLanokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!! ALLAH'a İman Bedava, Haram Yemek ParayLanokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!! Kısacası Cennet Bedava , Cehennem ParayLanokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!! Seçim Sizinnokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!

nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!Gözlerim Gözlerini Gözlerken,
Gözlerinin Gözlerimi Gözlediklerini Gördumnokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!tongue - En Anlamlı Nickler !!!


Bir derdim var
Artık tutamam içimde
Gitsem nereye kadar
Kalsam neye yarar ?


Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisinnokta - En Anlamlı Nickler !!!


┌─(•_▪)─┐

Simdi yaLanLarın KadaR kirLendin Sen
qöZ yaşLarım kadaR TemizDim oYsa Bennokta - En Anlamlı Nickler !!!
Çok özenme altında kalırsınnokta - En Anlamlı Nickler !!!

"кυ¢υк ѕєуℓєяє gєяєgιη∂єη ¢σк σηєм νєяєηℓєя
єℓιη∂єη вυуυк ιѕ gєℓмєуєηℓєя∂ιя"nokta - En Anlamlı Nickler !!!●●●мυтℓυℓυк вιℓє α¢ı ωєяισ ¢üηкü ѕσηυ ωαя вιℓισяυмnokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!nokta - En Anlamlı Nickler !!!●●●