toplogo1xx4 - Rock Müziğe Hareket GeLdi, Hem De En Sertinden!
Türkiye nin Rock severleri şimdi en sert halleriyle bir arada... Performanslarıyla beğeni toplayan, albümleriyle yüz binleri peşinden koşturan sert hareketçiler artık hem birbirlerine hem de size daha yakın
PEKİ BİZ NEDEN TOPLANDIK?

Çünkü ülkemizde popülerliği her geçen gün daha da büyüyen Rock müziğin her tarzına açık bir büyüme hareketi hedefledik. Artık Rock bir çatı altında toplanacak ve birlikte hareket edilecek. Bu da daha büyük kitlelere ulaşılmasını kolaylaştıracaktır.
SERT HAREKETE KATILMAK İÇİN İŞTE 5 NEDEN

1) Belirlenen rakama ulaştığımız gün, o zamana kadar üye olanların oylamaları sonucunda seçilen yabancı şarkıcılar ülkemize gelecek;Sert Hareket Festivallerinde sizin için şarkılarını söyleyecek hep beraber eğleneceğiz. Bu festivallerde bugüne kadar yaşanan sound ve sahne sorunları olmasın festival iple çekilsin, akıllardan çıkmasın istiyoruz.

2) Yine sizin oylarınızla seçilen Sert Hareketçi sanatçılardan biriyle güzel bir gün geçirecek, sormak istediklerinizi sorup rahatlayacaksınız.

3) Sert Hareket Konserleri için özel avantajlardan yararlanmakta mümkün. Sonra bu konseri ya da festivali forum kısmında diğer katılımcılarla da paylaşıp milleti kıskandırmak da cabası.

4) Sevdiğiniz Rock şarkıcılarının ve grupların gönülden destek verdiği bir platformda siz de söz sahibi olacaksınız. Yorum yapacak, yeri geldiğinde o şarkıcıdan bizzat cevabı alacaksınız.

5) En son haberleri ilk siz duyacak, kendi haberlerinizi de bizlerle paylaşacaksınız.

Kampanyaya onlarca ünlü grubumuz destek vermektedir.İçeriğe sert hareket wep sitesinden ulaşabilirsiniz.