HEPSİ ŞAKA, SHOW GERÇEK!.. GEÇTİĞİMİZ HAFTA KYLI MINOGUE’UN YER ALDIĞI KURUÇEŞME ARENA SAHNESİNE ÇIKAN HEPSİ KIZLARI PERFORMANSLARIYLA PARMAK ISIRTTI!.. HEPSİ KONSERİNİN SÜRPRİZ KONUKLARI DA VARDI!..
TURKCELL KURUÇEŞME ARENA konser mevsimini açtı!..Hepsi grubunun yeni albümlerinin lansman konserini verdikleri Arena dün gece adeta yıkıldı…1012 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)

Cemre, Eren, Yasemin ve Gülçin’i izlemeye gelen binlerce gencin arasında Yılmaz Erdoğan da eşi Belçim Erdoğan ve kızı Berfin Erdoğan ve Nükhet Duru da vardı…

1014 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)

1018 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)


Çocuklara hitap eden Hepsi kızları gitmiş yerine büyümüş kızlar gelmişti sanki… Sahneye salıncaklar üstünde çıkan hepsi kızları nostaljik parçalardan oluşan albümlerinde MFÖ’nün SAKIN GELME’si, SEZEN AKSU’nun ONU ALMA BENİ AL’ı, BÜLENT ORTAÇGİL’in BENİ KATEGORİZE ETME’si, MİRKELAM’ın TAVLA’sı da yer alıyor.

1020 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)

1024 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)Konser KENAN DOĞULU’nun DÖRT PEYNİRLİ PİZZA isimli şarkısı ile başladı. İYİSİN, TEMPO, BENİ KATEGORİZE ETME, SAKIN GELME ile devam etti. Finalde ise AŞK HERŞEYİ AFFEDER Mİ vardı…

1026 - ''Hepsi - Şaka''*yı Tanıttı ;)