190pl8 - Egoist ile ‘Hayal’e yolculuk…


Egoist uzun bir moladan sonra Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde dinleyicileri ile buluşacak.


23 Haziran Pazartesi günü saat 22:00’da sahne alacak olan Egoist ’in hayranlarına bir de sürprizi var! Geçtiğimiz haftalarda gruba katılan rock müziğin efsane bas gitarcısı Ahmet Güvenç de Hayal Kahvesi konserinde Egoist ile birlikte sahneye çıkacak. Yıllardır Kurtalan Ekspres’te müzik yapan Güvenç’in yeni grubuyla sergileyeceği performans merakla bekleniyor.

Egoist’in solisti Meltem Taşkıran, basın açıklamasında yeni çıkan Egoist On adlı 3. albümlerini anımsatarak, uzun bir aradan sonra rock severlerle buluşacak olmalarının kendilerini heyecanlandırdığını söyledi. Sanatçı, Hayal Kahvesi konserinde yeni şarkılarının yanı sıra diğer albümlerinden sevilen parçalarını da seslendireceklerini ifade etti. Rock müziğin güçlü sesi Meltem Taşkıran, aynı zamanda Müjdat Gezen Sanat Merkezi ve Modern Müzik Akademisi’nde vokal bölümlerinin başkanlığını sürdürüyor. Türkiye’nin ilk kadın müzikal yazarı ünvanını taşıyan genç solistin Savaşma Seviş adlı eseri haziran ayı başında gala gösterimini yapmıştı.

Gruba yeni katılan Ahmet Güvenç de gelecek adına oldukça heyecanlı. Meltem ve Eser Taşkıran’ı uzun yıllardan beri tanıyan Güvenç’in, ekiple geçmişten gelen sıkı bir ilişkileri var. Eser Taşkıran’ın her yeni bestesinde karşılıklı görüş alışverişi yaptıklarını söyleyen Güvenç, bu birlikteliğin şimdi albüm ve konserlerde de somuta indirgeneceğini belirtiyor.

Tarih: 23 Haziran Pazartesi
Saat: 22:00
Adres: Büyük Parmak Kapı Sk. Afrika Han No:A-B Beyoğlu