Yeni yıla girmeden önce Britney Spears, Pink, Christina Aguilera, Dido ve Beyonce gibi isimler yeni albümlerinin çıkacağını müjdelediler.

Öncelikle Pink’in Ekim ayı sonunda yayınlanacak olan ve merakla beklenen “Funhouse” yeni albümünün ismi olarak açıklandı.

Ardından Kasım ayında çıkacak albümleriyle; “Safe Trip Home” ile önce Dido ve “Keeps Gettin’ Better – A Decade Of Hits” ile Christina Aguilera müzik severlere yeni albümlerini müjdeledi. Dido ve Christina Aguilera’nın hemen ardından ise; henüz adı açıklanmasa da dünyaca ünlü süper star Beyonce’nin 3. stüdyo albümünün 18 Kasım’da çıkacağı açıklandı!

Son olarak albümler arasında en dikkat çekenlerden biri de; şüphesiz dün gelen haberle Britney Spears’ın 2 Aralık’ta çıkacak “Circus” adlı yeni albümü oldu!

Albümlere ilişkin son haber ise Pink’ten. Pink’in “Funhouse” adlı yeni albümünün şimdiye dek basınla paylaşılmayan kapak görseli şimdi sizlerle. Her zaman asi ve eğlenceli albüm ve şarkılarla dinleyicilerle buluşan Pink’in yeni albümü “Funhouse” da aynı çizgide!adszua3 - 2008 Bitmeden ..