Bedük’ün yeni albümü 6 Kasım’da çıkıyor


294673eo3 - Bedük’ün yeni albümü 6 Kasım’da çıkıyor


Bedük’ün yeni albümü “Dance Revolution” exclusive olarak 6 Kasım Perşembe günü tüm D&R mağazalarında piyasaya çıkıyor. Albüm ilk 15 gün süresince sadece D&R mağazalarında satışta olacak.


İSTANBUL - 9 adet, dans müziğinin Bedük dilinde geldiği noktayı yansıtan yepyeni parçalar ve 2 adet özel Bedük remixinin yer aldığı “Dance Revolution” albümü funk’tan house’a, disco’dan elektonika’ya kadar geniş bir yelpazede parçalarla öne çıkıyor.
Haberin devamı

İlk albümü “Even Better”den sonra yeni albümüyle 70’lerin ve 80’lerin popüler müzik anlayışını günümüze taşırken akustik ve elektronik elemanları ustalıkla harmanladığı, progresif vokallerin ve akılda kalıcı eğlenceli melodilerin gitar, klavye, perkütif enstrümanlar ve elektro beatlerle Bedük sounduna ulaştığı yepyeni bir müzik deneyimi sunuyor. Seyhan Müzik etiketiyle çıkan albümde, tüm prodüksiyonunu kendi üstlenen sanatçı Bedük, temposu hiç düşmeyen enerji dolu bir dans albümü yaptığını söylüyor.

BEDÜK, DÜĞÜNE BEKLİYOR

Sıradışı kliplerin adamı Bedük, albümünün ilk klibini Murat Küçük yönetmenliği ve kalabalık bir cast ile “Automatik” adlı şarkısına çekiyor. Türk düğünü konseptindeki bu klipte Trabzon’un ünlü kolbastı dans ekibi danslarıyla Bedük’e eşlik edecek. MySpace’den Bedük’ün fanları arasından seçilen 30 kişi de bu klipte yer alıcak.