deathmagneticblackmetalah9 - Metallica Odule Doymuyor

Metallica Yeni Albümü ile ödülleri süpürmeye devam ediyor.Grubun Yeni Albümü olan ‘’ Death Magnetic’’ birçok ödül gecesinde olduğu gibi 8 şubat 2009 tarihinde Amerika’nın Los Angeles şehrinde Staples center arena’da düzenlenen 51.ci Grammy Ödüllerinde geceye yine damgasını vurdu.

Metallica Yeni Albümü ile ödülleri süpürmeye devam ediyor.Grubun Yeni Albümü olan ‘’ Death Magnetic’’ birçok ödül gecesinde olduğu gibi 8 şubat 2009 tarihinde Amerika’nın Los Angeles şehrinde Staples center arena’da düzenlenen 51.ci Grammy Ödüllerinde En İyi Metal Performansı" olarak Metallica – My Apocalypse adlı parçası ile grammy kazandı.Grup daha önce 46. grammy ödüllerinde de En iyi Metal Performans dalında St.Anger isimli parçası ile ödül kazanmıştı.


Metallica’nın gecede bir ödüle daha layık görüldü.Yine Death Magnetic adlı albümleri ‘’En İyi Kayıt Paketi’’ adı altında bir ödül daha aldı.

* Metallica - "Death Magnetic"
Bruce Duckworth, Sarah Moffat & David Turner, sanat yönetmenleri
.
Metallica’nın yanı sıra Metal Kategorisinde aday gösterilen diğer isimler ise şunlar;

DRAGONFORCE - "Heroes Of Our Time"
JUDAS PRIEST - "Nostradamus"
METALLICA - "My Apocalypse"
MINISTRY - "Under My Thumb"
SLIPKNOT - "Psychosocial"


Bu yıl ki Grammy ödülleri the National Academy of Recording Arts & Sciences ait 12.000 müzik endüstrisi uzmanları tarafından belirlendi

ALINTIDIR