'Neon Knights' Canlı Performansı

321sl1 - Neon Knights Canlı Performansı


Gitarist Andreas Kisser (SEPULTURA), vokal Tim "Ripper" Owens (JUDAS PRIEST, BEYOND FEAR, YNGWIE MALMSTEEN, ICED EARTH), davulcu Jimmy DeGrasso (ALICE COOPER, MEGADETH) ve basçı David Ellefson (F5, MEGADETH) ‘un All Star projesi olan 21 Ocak 2009‘daki Santiago, Şili‘deki konserlerinde Black Sabbath‘ın efsane Neon Knights‘ını çaldılar.

David Ellefson ise grubun gidişatı hakkında şöyle konuştu:


Daha önce Jimmy DeGrasso ve Ripper Owens ile çalışmıştım ve mükemmel bir uyum olacağını biliyorduk. Ne ben ne de Jimmy daha önce Andreas Kisser‘la çalışmamıştık; fakat Ripper şiddetle tavsiye edince, menajerimiz Mark Abbatista‘yla birlikte onu almaya kadar verdik. Andreas‘tan daha uyumlu biri olamazdı. Sahne dışında organizatör bir kişiliği olsa da; sahnede vahşi bir gitarist, çok yönlü bir müzisyen ayrıca bir o kadar da iyi bir vokal ! O dört dörtlük bir profesyonel.

Hepimiz aynı müzik zevkine sahibiz, sanki grupça beraber büyümüş gibiyiz. Yıllarca profesyonel olarak çaldıktan sonra, sadece zevk için stüdyoya girip çalmak, insana gerçekten çok iyi geliyor."


Grubun Setlist'i:

* Ace of Spades (MOTÖRHEAD)
* Territory (SEPULTURA)
* Symphony of Destruction (MEGADETH)
* Grinder (JUDAS PRIEST)
* Fucking Hostile (PANTERA)
* Walk (PANTERA)
* Balls To The Walls (ACCEPT)
* Neon Knights (BLACK SABBATH)
* Wrathchild (IRON MAIDEN)
* The Green Manalishi (JUDAS PRIEST)
* Metal Gods (JUDAS PRIEST)
* Peace Sells / Paranoid / Peace Sells (MEGADETH - BLACK SABBATH medley)
* Refuse/Resist (SEPULTURA)
* Whiplash (METALLICA)