Hadise'nin menajeri Süheyl Atay, basında ''Düm Tek Tek'' klibi ile ilgili çıkan çeşitli haber ve açıklamaların ''gerçekleri yansıtmadığını'' ifade etti.

Türkiye'yi, Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil edecek Hadise'nin menajeri Süheyl Atay, ''TRT'nin bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretkenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı olmadığını'' bildirdi.

Atay, yaptığı yazılı açıklamada:

Değerli kamuoyunun bilgilerine;

Dün sabahtan itibaren gerek internet portallarında gerekse yazılı ve görsel basında “Düm Tek Tek” klibi ile ilgili çıkan çeşitli haber ve açıklamalar gerçekleri yansıtmamaktadır. Bu nedenle Hadise menajerlik şirketi tarafından aşağıdaki açıklamanın yapılması gerekli görülmüştür.

TRT kurumu ve Hadise menajerlik şirketinin yapmış olduğu anlaşma gereği klip versiyonları TRT’ye teslim edilmiştir. Ancak montaj çalışmaları devam etmektedir. Bu süreç içerisinde 3 (üç) farklı klip montajı hazırlanmıştır. Şu an bilinen ve yayınlanan görüntüler TRT kurumunun onayına sunulan klip versiyonlarından sadece 1 (bir) tanesidir. Nitekim görüldüğü üzere gerek görüntü kalitesi gerekse planlar profesyonelce bakıldığında son halini yansıtmamaktadır. Çalışmalar devam etmektedir. En kısa zamanda gerçek klip TRT tarafından kamuoyunun bilgilerine sunulacaktır. Amacımız Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek olan görsel malzemeyi en son ve mükemmel haliyle sonuçlandırmaktır.

TRT kurumunun bugüne kadar olduğu gibi sanatçının sanatsal üretenliğini kısıtlayıcı herhangi bir tavır ve yaptırımı olmamıştır.

Kamuoyuna duyurulur.


Saygılarımızla;

Süheyl ATAY
RUNLTD