2008’in En İyilerini Oylarınız Belirleyecek
1992 yılında yayın hayatına başlayan “Türkiye’nin Müzik Kanalı” Kral TV, 2008 itibarıyla Doğuş Yayın Grubu ailesine katıldı.

Doğuş Yayın Grubu’nun gücü ve yıllardır istikrarla koruduğu “Türkiye’nin en çok izlenen müzik televizyon kanalı” unvanı ile Kral TV, vizyonu ve güçlenmiş teknik altyapısıyla artık evrensel standartlarda yayın yapıyor...Kral TV’nin 1995 yılından itibaren düzenlediği ve Türkçe müzikte en iyilerin belirlendiği “Kral TV Müzik Ödülleri”nin 15.si 5 Mayıs Salı günü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek ve ödüller sahiplerini bulacak.

15. Kral TV Video Müzik Ödülleri bu sene bir ilki gerçekleştiriyor ve MÜ-YAP tarafından 2003’ten bu yana düzenlenen “Türkiye Müzik Endüstrisi Ödülleri”yle birleşiyor; gücünü daha da artırıyor. Türk müzik, eğlence ve medya endüstrisinden seçkin isimlerin oluşturduğu jüri, 9 farklı kategorinin adaylarını belirledi. Şimdi sıra sizde! İnternetten ya da cep telefonunuzdan favori adayınızı oylarınızla destekleyebilirsiniz. Oylama 5 Mayıs, Salı günü saat 16:00’a kadar devam edecek.