Kral TV ve CNBC-e’nin düzenlediği Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışmasında 29 Nisan Çarşamba akşamı nefesler tutulacak, birbirinden iddialı 20 genç kız ve Hadise sahnede hünerlerini sergileyecek.
miss logo - Hadise Miss Turkey 2009'da


Hadise, Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması’nda hem güzellere hem de davetlilere nefes kesici bir müzik ve dans şovu sunacak.

Hadise'nin şarkıları ile renklenecek, güzeller Hadise ile dans edecek.
Güçlü sesi ve müthiş sahne performansıyla sağlam ve başarılı bir kariyere sahip olan, Avrupa'da ve Türkiye'de tüm ilgiyi üzerine çeken Hadise, bu yıl Moskova'da düzenlenecek 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek. Hadise, iddialı olduğu Eurovision yarışması öncesinde Miss Turkey töreninde hem moral verecek hem de moral bulacak... Hadise, bu özel gecede hem Eurovision'da seslendireceği "Crazy for You" şarkısını hem de Deli Oğlan gibi popüler parçalarını seslendirecek. Sanatçıya sahnede güzeller de danslarıyla eşlik edecek.

Miss Turkey 29 Nisan Akşamı Kral ve CNBC-e'de

20 genç kızın yarışacağı Miss Turkey 2009 Güzellik Yarışması'nı 29 Nisan akşamı Kral TV ve CNBC-e yayınlayacak. Bu arada güzellerin günlük aktiviteleri Kral TV'de her akşam yayınlanıyor. Blogerlar ise Miss Turkey güzellerini takip ederek kamp günlügünü saati saatine missturkey.ntvmsnbc.com adresinde anlatıyorlar. Güzellerin hayranları da görüşlerini ve favorilerini sitede anlatıyorlar... Yaşları 18 ile 25 arasında değişen güzeller, başta İstanbul, İzmir, Antalya illeri ile Almanya, Fransa gibi ülkelerden katılıyor.