Eurovision temsilcimiz Hadise Moskova'da Olympski Arena'daki provasını gerçekleştirdi. Yarım saatlik röportajının ardından sanatçı dinlenmek üzerine oteline geri döndü.

IMG 0554 RESIZE 250  - Türkiye 2009 Hadise ilk provasını gerçekleştirdi! (VIDEO)

Hadise 40 dakikalık provanın ardından basın ile buluştu. Yapılan anketlerde favori gösterildiği için çok mutlu olduğunu söyleyen temsilcimiz ekledi:

"Yapabileceğimin en iyisini yapacağım ve bunun her dakikası'nın keyfini çıkarmak istiyorum. Zamanım olmadığı için rakiplerime odaklanamadım. Şimdi gerçekten düşlerimi yaşıyorum ve Eurovision Şarkı Yarışması için hazırlanma süreci beni bir birey olarak çok geliştirdi; ağladım, güldüm ancak bu beni daha da güçlendirdi. Sonunda burada Moskova'dayım ve harika hissediyorum!"

Klip hakkında basında çıkan haberlerle ilgili olarak ise: "Bunu bir kez daha herkese açıklıyorum; çünkü basında anlamsız bir çok haber yazıldı bunun hakkında. Videomuz internette gösterildi ve herkes TRT'nin videoyu çok erotik bulduğundan dolayı yayınlamadığını iddia etti. Ancak bunların hepsi yalan, çünkü ben sahne'de seksi olmayı seviyorum ve bunu TRT de çok iyi biliyor. TRT'nin bununla bir sorunu yok, olsaydı beni temsilci olarak seçmezlerdi." açıklamasında bulundu.


Hadise'nin prova videosunu izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız:

PROVA VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ


HADİSE'NİN PROVADAN SONRAKİ İLK RÖPORTAJI


HADİSE PROVA FOTOĞRAFLARI

HADİSE BASIN TOPLANTISI FOTOĞRAFLARI