Mersin'de her cuma günü bayrak töreni düzenleyen Büyükşehir Belediye Bandosu, Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Hadise'ye destek amacıyla “Düm Tek Tek” adlı şarkıyı seslendirdi.

hadise dum tek tek - Belediye bandosundan "Düm Tek Tek"li törenTrafiğe kapalı olan Atatürk Caddesi'nde marş çalarak Büyükşehir Belediyesi binasının önüne gelen bando, burada “Düm Tek Tek” adlı parçayı çaldı.

Çevredeki vatandaşlar, ilgiyle dinledikleri şarkının ardından bandoyu alkışladı. Bando daha sonra İstiklal Marşı'nı çalarak ayrıldı.

Bando şefi Murat Sürücü, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her hafta cuma günü düzenli olarak “Bayrak Töreni” düzenlediklerini söyledi.

Bu çerçevede çeşitli marşlar ve güncel eserler seslendirdiklerini belirten Sürücü, “Bu hafta da Moskova'da yapılacak 54. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil eden Hadise'ye destek amacıyla 'Düm Tek Tek' adlı eseri seslendirdik. Hadise'nin ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek yurda başarılı sonuçla döneceğine inanıyoruz” diye konuştu.