Erkin Koray - Moğollar - Bulutsuzluk Özlemi

Rock müziğin, ülkemizin yakın tarihindeki seyrine yön veren; ve bu yolda ilerleyen tüm sanatçıların ve
dinleyicilerin hep bir adım önünden yürüyen üç büyük efsane, Altınoluk Açıkhava Tiyatrosu'nda, zamana ve değişen dünyaya meydan okuyor!

Her biri, yıllardır dillerimizde ve gönüllerimizde olan onlarca şarkıya imza atmış olan bu üç büyük isim, Erkin Koray, Moğollar ve Bulutsuzluk Özlemi, 24 Temmuz 2009 Cuma günü gerçekleşecek olan bu buluşmalarında, izleyenleri Türk rock müzik tarihinin sonu ışığa çıkan zaman tünelinde, dur durak bilmeyen bir yolculuğa çıkarıyor.

Onlar, bu toprakların hikayelerini, ayakları bu topraklara basarken anlattılar; ayakları yerden kestiler. Onlar, kendi hikâyelerini, bizim hikâyelerimizle anlattılar; hikâyelere konu oldular. Her şey eskidi; onlar ve anlattıkları hikâyeler eskimedi. Şimdi bu hikâyeleri yeniden dillendirme zamanı: aynı dilde, aynı yürekle, aynı seslerle.

Türk rock müziğinin üç yaşayan efsanesi, Erkin Koray, Moğollar ve Bulutsuzluk Özlemi, 24 Temmuz Cuma günü Altınoluk Açıkhava Tiyatrosu' nda !

alıntıdır


not:
altta bı yorum vardı gercekten cok hosuma gıttı

Gidilmeye değer insanlar!
Haykoya, emre aydına verilen paralara açırım fakat bunlar gibi usta şahsiyetlere saygı duyarım her zaman.
soylıyen kısı cok dogru soylemıs...haykoya-emre aydına veya herhanbırı yenı nesıl rocker a para veren rocker yada metalcılerın bu gıbı adamların konserlerıne de gıtmesı gerekır bnce