Türk Rock müziğinin önde gelen kadın vokal/şarkı yazarlarından Aylin Aslım’ ın 10 senelik müzik kariyerinin ardından yayınladığı “Canını Seven Kaçsın” isimli 3. Stüdyo albümünün, merakla beklenen 2. video klibi “Hoşuna Gitmedi mi?” adlı parçaya çekildi.


Söz ve müziği belirgin bir şekilde sertleşen AYLİN ASLIM; iktidarın her türlüsüne, faşizme ve erkek egemen topluma karşı ayakta duran kadının sesi olarak karşımıza çıktığı “Canını Seven Kaçsın” albümünün çıkış parçası “Sen mi” nin ardından, ikinci video klibi için kamera karşısına geçti. AYLİN ASLIM albümünün ikinci video klip çalışması için, kıskanç erkeklere cesur sözleri ve alaycı tavrı ile atıfta bulunduğu “Hoşuna Gitmedi mi?” adlı parçayı seçti.

Diğer bir ismi “Kızkaçıran” olan parçanın video klip çekimleri; boxVideo tarafından Deniz Özgün, Begüm Yetiş ve Barış Gürsel yönetmenliğinde gerçekleştirildi. Çekimleri bir gün boyunca süren video klipte AYLİN ASLIM’ a gitarlarda Övünç Danacıoğlu ve Barış Yıldırım, bas gitarda Ayça Sarıgül ve davulda Çağdaş Yapıcılar eşlik etti. “Hoşuna Gitmedi mi?”de içini kusan AYLİN ASLIM punk tavrı, asi sözleri ve hızlı tempolu soundu ile dikkatleri üzerine çekiyor.