Rock'n Coke 2010 İptal !

Coca Cola Türkiye tarafından yapılan açıklamada organizasyonun 2011 yılından itibaren devam edeceği belirtildi! 2003 yılından beri, Coca-Cola tarafından Pozitif organizasyonu ile düzenenlenen Rock’n Coke Festivali bu yıl iptal edildi.
Coca Cola Türkiye tarafından yapılan açıklama müzikseverleri üzeceğe benziyor...
''7 yıldır hep beraber yağmur, çamur, sıcak demeden Türkiye’nin en büyük açık hava festivalini yarattık. Her yıl artan desteğinizle festivali bir şehir ve nesil için hayatın bir parçası haline getirdik. Festival başlamadan önce sitemizde yapılan anketlerle sizlerin de önerileri doğrultusunda, dünyanın ve Türkiye’nin en büyük yıldızlarıyla buluştuk, eşsiz anlara ve unutulmayacak anılara imza attık.
Bugün artık Rock’n Coke Festivali’nin bu hedeflerine ulaştığını ve müzik alanında bir marka olduğunu görmek bizi mutlu ediyor. Bundan sonra Rock’n Coke Festivali’ni ve müziğe olan desteğimizi farklılaştıracak işlere imza atma zamanı geldi. Rock’n Coke Organizasyon Komitesi olarak başarı çizgisini daima yukarı taşıma, farklılaşma, her alanda yenilikçi ve öncü olma vizyonumuz çerçevesinde Rock’n Coke Festivali için olumlu olacak bir karar verdik. Bu yıldan itibaren Rock’n Coke, iki yılda bir gerçekleştirilecek. Dolayısıyla önümüzdeki ilk festival dünya takvimlerindeki yerini 2011 yılında alacak.
2011 yılında gerçekleştireceğimiz Rock’n Coke, geçmiş senelere göre pek çok değişiklikle sizlerin karşısında olacak. Festival ruhunu koruyarak, siz müzikseverlerin coşkusunu en üst seviyeye taşıma ve yenilikçi birçok uygulamayı hayata geçirme hedefiyle, içinde bulunduğumuz yılı bu yeni festivalin hazırlıkları ile geçireceğiz ve ekipçe enerjimizi buna yoğunlaştıracağız. Rock’n Coke 2011’de görüşmek dileğiyle..Coca-Cola Türkiye''

Alıntıdır ...