Pop müziğin megastarı Tarkan yeni çıkacak albümüyle ilgili açıklamalar da bulundu. Sözleri Aysel Gürel’e ait olan ‘Sevdanın Son Vuruşu ’ adlı şarkı sözlerisını sevenlerinin beğenisine sunan Tarkan beklenen albümün 10 Temmuz’ a kadar raflardaki yerini alması için gece gündüz stüdyoda çalışıyor.

MALİYETİ FAZLA DEĞİL

Albüm için Manhattan’daki evini 4 milyon dolara sattığı iddia edilen sanatçı “Amerika’daki evi sattım ama albümle alakası yok. Türkiye’deki stüdyolar da yapılmış bir albüm. Türkiye’deki müzisyenlerin çaldığı Türk besteci ve söz yazarların olduğu bir albüm. Türkiye’de yapılan diğer albümlerin maliyeti ne kadarsa bizimki de o kadar. Öyle düşünüldüğü gibi maliyeti yüksek değil” dedi.

Megastar parçaları internete düşmesin diye stüdyoda geniş güvenlik önlemleri aldır dığı haberleri hakkında ise şöyle konuştu: “Ekstra bir önlem yok. Her albümde ne kadar özen gösteriyorsak bu albümde yine aynı. Zaten sakınan göze çöp batar. Aşk-ı Memnu’nun bile senaryosu internete düştü. Allah’ tan dizi yayınlanmadan bir gün önce düştü. Benim de başıma daha önce bu olay gelmişti. Hiç hoş olmuyor ama yapacak da bir şey yok.”

TARKAN'DAN KİBARİYE'YE TAM DESTEK! Ünlü şarkı sözlericı yeni albümüyle hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Albümünü Mayıs ayında tamamlayan Kibariye söz ve müziği Tarkan'a ait "Arada Bir" isimli şarkı sözleri için albümünün çıkışını iki ay bekletmişti. Kibariye'ye şarkı sözleri vermekle kalmayan Megastar Tarkan güçlü yorumuyla düet yaparak ve Kibariye'nin okumaları sırasında da sanatçının yanında olarak albüme tam destek verdi. Albümün çıkış şarkı sözlerisı olma özelliğini taşıyan "Arada Bir"' ile Kibariye ve Tarkan yılın düetine imza atacak. Geçtiğimiz yıllarda Tarkan ve Kibariye'nin "Gülümse Kaderine" isimli düetleri Kibariye'nin albümüne adını vermiş şarkı sözleri ve video klibi büyük ses getirmiş ve Kibariye'nin en çok satan albümlerinden biri olmuştu.