IMG 0240 - Murat Boz'a Giresun'da protesto

Murat Boz'un sahneye çıkmaması üzerine yaklaşık 2 bin kişi evlerine gönderildi.

Kocaeli Giresun Dernekler Birliğince düzenlenen şenliktevirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto konser vermesi için anlaşma yapılan şarkıcı Murat Boz'un sahneye çıkmaması üzerine yaklaşık 2 bin kişi evlerine gönderildi.

Gebze Şehir Stadında Kocaeli Giresun Dernekler Birliğince gerçekleştirilen ''8. Giresunlular Şenliği''ne katılanlarvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto yerel sanatçıların konserinin ardından şarkıcı Murat Boz'un sahneye çıkmasını beklemeye başladı.

Bu sırada Boz'un menajeri olduğu öne sürülen Sinem Şensılayvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto dernek yöneticilerinevirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto stattaki teknik yetersizlikler ve tesisat eksikliği nedeniyle sanatçının canlı olarak şarkı söyleyemeyeceğinivirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto ancak playback yapabileceğini belirtti.

Bunun da en fazla 3 parça olabileceğini ifade eden Şensılay'la Kocaeli Giresun Dernekler Birliği Başkanı Hatem Soysal ve diğer dernek yöneticileri arasında tartışma çıktı.

Şensılay ve ekibinin stattan ayrılmasına müsaade etmeyen Soysalvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto Murat Boz'la 35 bin TL'ye anlaştıklarını ve anlaşmaya göre şarkıcının canlı en az 7 parça okuması gerektiğini kaydetti.

Stattaki yaklaşık 2 bin kişinin Boz'un sahneye çıkmasını beklediğini vurgulayan Soysalvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto konserin iptal edilmesi durumunda da şarkıcıya ödedikleri paranın kendilerine geri verilmesini istedi.

Şensılay ise sözleşmeye uyulmadığını belirterekvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto stattan ayrılmak istediğini belirtti.

Bunun üzerine AK Parti Kocaeli Milletvekili Eyüp Ayar ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşkervirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto tarafları uzlaştırmaya çalıştı.

Ayar ve Köşker'in tüm uğraşlarına rağmen ikna edilemeyen Şensılay ve ekibivirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto stadın arka kapısından dışarı çıkarıldı.

Şarkıcı Boz'un sahne almayacağını öğrenen bazı vatandaşlarvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto şarkıcı Boz aleyhine slogan attıvirgulll - Murat Boz'a Giresun'da protesto bazılarıysa sahaya su şişesi fırlattı.

Statta konserin iptal ediliğinin anons edilmesinin ardından da yaklaşık 2 bin kişi evlerine geri gönderildi.