3debeda9 a - Barış Bölükbaşı ve Solo Albümü "Keyfimiz Güzel Olsun" Dinleyicilerle..

Uzun yıllardır profesyonel müzik dünyasının içinde gitarist, besteci ve yorumcu olarak yer alan Barış Bölükbaşı “ Keyfimiz Güzel Olsun “ isimli ilk solo albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. Sekiz tanesi Türkçe, iki tanesi İngilizce olmak üzere, on şarkıdan oluşan albümün ilk klibi “ In Pictures “ adlı şarkıya çekildi.

Pop -rock tarzındaki albümde İngilizce şarkıların sözleri hariç, tüm söz müzik ve düzenlemeler Barış Bölükbaşı’ ya aittir. Sanatçının günümüze kadar çalıştığı grup ve şarkıcılar arasında; Kim Bunlar, Kıraç, Luxus, Fenomen, Canay Cengen, Özer Arkun bulunmaktadır.

Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü mezunu olan Barış Bölükbaşı, 2006 yılında “ Alternatif Gitar Etütleri “ isimli ilk kitabını yayınlamıştır.

20 yılı aşkın müzik serüveninde, yer aldığı albümlerden, yurt içi ve yurt dışı konser ve turnelerden kazandığı tecrübelerini solo projesine yansıtan sanatçı, “ Keyfimiz Güzel Olsun “ isimli albümünü bir anlamda kariyerinin küçük bir özeti olarak ta nitelemektedir. Müzik piyasasının iyice zorlaştığı bu dönemde,albümünün prodüktörlüğünü de üstlenen Barış Bölükbaşı, yenilikçi çalışmalarıyla kendine özel bir yer edinmeyi amaçlıyor.


-Albümdeki Şarkılar;

1. Acıklı
2. In Pictures
3. Olmaz
4. Derdime Çare Kolayca Bulurum
5. Küçüle Küçüle
6. Keyfimiz Güzel Olsun
7. İşte Böyle Bir Şey
8. Herkes İster Bir Aşk
9. Game
10. Savaş Olmasa