We Sing Robbie Williams adlı Wii oyunu, Robbie Williams’ın In And Out Of Consciousness adlı Greatest Hits albümünün çıkışıyla eş zamanlı olarak piyasaya sürülüyor...


imajgosterasp?mod3&ampid17367 - We Sing Robbie Williams!

Oyun, İngiltere’nin gelmiş geçmiş en çok satan pop star’ı Robbie Williams’ın 25 parçası ve bu parçaların videolarından oluşacak. Oyunu hazırlayan Nordic Games şirketinin pazarlama müdürü Nik Blower, “Robbie’nin hayran kitlesi her yaş grubunu kapsıyor ve bu kitlenin çok büyük bir kısmı oyunun We Sing bölümünü oynamak için can atıyor” açıklamasında bulundu.

Öte yandan Robbie Williams, Take That ile yeni albümleri için tekrar bir araya geldi! İngiliz yayın kuruluşu BBC'nin haberine göre, 36 yaşındaki Robbie Williams 90'lı yılların popüler müzik grubu Take That'ten 1995 yılında ayrılmış, grup Williams ayrıldıktan sonra bir süre daha çalışmalarını sürdürmüştü.
Robbie Williams, eski grubuyla yeni albüm için tekrar bir araya gelmekten dolayı heyecan duyduğunu ve kendini "eve geri dönmüş gibi" hissettiğini ifade etti. Mark Owen, Jason Orange, Robbie Williams, Gary Barlow ve Howard Donald'ın bulunduğu, 5 kişiden oluşan Take That grubunun yeni albümünün, Kasım ayında piyasaya çıkması bekleniyor.
Williams gruptan ayrıldıktan sonra çıkardığı solo albümlerle başarıya ulaşırken, grubun diğer üyeleri aynı başarıyı yakalayamamıştı.