Teoman'ın son albümünde yer alan Yalnız Kalpler Sütunu adlı şarkısı internet üzerinden hayranlarının aktif katılımına açılıyor.

imajgosterasp?mod3&ampid17743 - Rüya örücüsü!

"Rüyaların yapıldığı maddeden yapılmayız biz ve uykuyla çevrilidir küçücük hayatımız..." demiş William Shakespeare. Teoman'da adeta Shakespeare'in bu önermesinin ışığında hayranlarından yapacakları seçimlerle kendi kliplerini oluşturmalarını istiyor.
İnteraktif video olarak tasarlanacak olan çalışma Yavuz Akyazıcı yönetiminde, Trafo reklam ajansı tarafından 18 kişilik bir ekip ile uzun bir çalışma döneminin ardından Teoman hayranlarına sunulacak.


Kendi videolarını oluşturan katılımcılar, bu videoyu başkalarına da gönderebilecekler. Değişiklikler ve eklemelerle sürekli olarak güncellenecek bu çalışma, 1 sene boyunca hayal gücüne güvenen hayranlarının katılımına açık olacak.Elbette William Shakespeare'e saygımız sonsuz; fakat bizler "büyük bir dinginlikle, eziklikle, dehşetle, kendisinin de bir hayal, bir başkasının düşü olduğunu anladı." sözlerinin sahibi Jorge Luis Borges'e ve Teoman'a selam ediyor ve rüyalarınızı hayata geçirme fırsatını kaçırmayın diyoruz.

Teoman hayranları www yalnizkalplersutunu com adresinden, kendi yaratacakları çalışmalara ulaşabilecekler.