LinkinParkATS - Linkin Park - A Thousand Suns CD


Linkin Park’ın yeni albümü “A Thousand Suns” Rock FM’in katkılarıyla ve Warner etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Yapımcılığını, grubun 2007 çıkışlı “Minutes to Midnight” albümünün de prodüksiyonunu gerçekleştirmiş olan Rick Rubin (U2, Johnny Cash, Limp Bizkit, Nine Inch Nails, Red Hot Chili Peppers) ve grup elemanı Mike Shinoda’nın üstlendiği albümün ilk single’ı ise ‘The Catalyst’...

Albümle ilgili olarak “Bu albüm bir “Hybrid Theory” olmayacak; “Minutes to Midnight” da olmayacak. İleri seviyede sound’u ile tamamıyla kendine özgü, piyasadaki albümlerden apayrı bir çalışma olacak” açıklamasında bulunan Shinoda, albümün “Minutes to Midnight”a oranla daha tutarlı bir çizgiye ve deneyselliğe sahip olduğunu da belirtti.

İlk single ‘The Catalyst’in grup üyesi Joseph Hahn tarafından çekilen videosunun Google Page Rankingömiyeri ise Ağustos ayında gerçekleşti. “A Thousand Suns”ın standart albüm versiyonunun yanı sıra CD+DVD versiyonu da müzikseverlerin beğenisine sunuldu. DVD’de “Meeting of A Thousand Suns” adıyla, albümün yapım sürecini anlatan 60 dakikalık belgesel yer alıyor.

“Hybrid Theory” albümleri Elmas albüm statüsüne ve birçok ülkede de multi-platinum seviyesine ulaşan, Billboard listelerinde sürekli üst sıraları zorlamış olan, albümleri toplamda 50 milyonun üzerinde bir satış rakamı elde etmiş 2 Grammy ödüllü Linkin Park’ın uzun zamandan beri heyecanla beklenen “A Thousand Suns” albümlerini mutlaka edinin!