Yeni albümünün son rütuşlarıyla uğraşan Gökhan Özen, albümünde yer alan ve eşi için yazdığı Gülümse Aşkım şarkısını hayranlarıyla ilk kez Silivri konserinde paylaştı...


Daha Erken şarkısıyla yaza damgasını vuran Gökhan Özen, yeni albümünün son aşamaları için gece gündüz demeden çalışıyor.


imajgosterasp?mod3&ampid17767 - 'Gülümse aşkım'

İki yıldır üzerinde çalıştığı albümünden birbirinden güzel ve iddialı şarkılara yer veren Gökhan Özen, geçtiğimiz günlerde Silivri Arena'da sevenleriyle buluştu. Konserde sevenlerine bol bol sürpriz yapan Gökhan Özen, albümünde yer alan çok özel bir şarkıyı da ilk kez seslendirdi.


Eşi için yazdığı Gülümse Aşkım şarkısını Silivri Arena konserinde ilk kez seslendiren Gökhan Özen, "Birbirinden özel şarkılar yaptım. Herkes kendine ait bir şarkı bulacak" diyerek duygularını dile getirdi. Uzun süredir İstanbul da konser vermeyen Gökhan Özen, "Bu albüm için kendimi tamamen kapattım. Avrupa ve İstanbul dışı konserlerim hep devam etti. Silivri Arena konserinden sonra son aşamalar için bir kez daha stüdyodayım. Sonra albüm çıkacak ve önümüzdeki yıl bol bol sevenlerimle buluşacağım. Şarkılarım hep dillerde olacak" dedi.