Geçtiğimiz sezon Parov Stelar, Kosheen, Belleruche, Client, Louie Austen, Waldeck, Crazy P, Forro in the Dark, Messer Chups, Jojo Mayer and Nerve, The Subways, The Cinematics, Infected Mushroom gibi grupların konserlerine evsahipliği yapan Bronx Pi Sahne önümüzdeki sezona indie müzik rüzgarını arkasına alarak giriyor.

imajgosterasp?mod3&ampid17825 - Bronx Pi Sahne'de Antipop!

Sezonluk programında bu sene Mercury ödülüne aday olan I am Kloot, The Clientele, We Have Band, You Say Party! gibi gelişmekte olan indie müzik temsilcileri ile beraber Die Toten Hosen, Wedding Present, Jay-Jay Johanson, Telepopmusik [DJ set], Stereo Total gibi müzik piyasasında kendini kanıtlamış isimlere yer veren Bronx Pi Sahne önümüzdeki sezon İstanbul’da indie müziğin nabzını tutacak gibi görünüyor.


ANTIPOP AKA TELEPOPMUSIK DJ SET


Telepopmusik kurulmadan önce Bel Air ve Planet Zen ile Fransız Indie Rock sahnesinin aktörlerinden biri olan Antipop, üçlünün bir araya gelmesinden sonra çok geniş ufuklara yelken açtı. Müziklerine hiçbir sınırlama getirmeyen üçlünün arasında DJ performansı ile öne çıkan Antipop, şarkıları modifiye ederken adeta genetikleri ile oynuyor ve benzersiz eserler ortaya çıkarıyor.

Bu çalışmaları sonucunda Fransız elektronik müzik sahnesinde Air ve Daft Punk gibi grupların arasında kendine önemli bir yer edinen Telepopmusik’ten Antipop 17 Eylül Cuma gecesi Bronx Pi Sahne’nin sezon açılışında sizlerle…