MTV Networks International seni Madrid’deki 2010 MTV Avrupa Müzik Ödülleri’ne çağırıyor!

MTV Networks International (MTVNI) tam da müzik tutkunlarına göre bir yarışma düzenliyor! Viacom Inc. (NYSE: VIA, VIA. B) bünyesinde bulunan MTVNI, bir şanslı MTV hayranını kendi seçtiği bir arkadaşı ile birlikte rüya gibi bir deneyime, bu seneki MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde boy göstermeye çağırıyor!

Dün başlayan yarışma, 18 yaş üstündeki tüm katılımcılara açık. Katılımcıların tek yapması gereken kendi çektikleri en fazla 1 dakikalık bir videoyu 'MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ni İstiyorum' facebook sayfasına göndermek ve videoda neden orada olmayı istediğini anlatarak yarışmayı izlemeye gidecek olan kişinin kendileri olmaları gerektiğine MTVNI yetkililerini ikna etmek. Yarışma 8 Ekim tarihinde sona eriyor.

Yarışmaya katılmak isteyenler, Facebook'taki "MTV Avrupa Müzik Ödülleri'ni izlemek istiyorum" (Welcome to Facebook) sayfasına giderek videolarının bağlantısını sayfaya gönderecekler. En çok beğenilen ve yorum alan 10 video ön elemeye kalacak ve MTVNI yetkililerinden oluşan komite tarafından değerlendirilecek. Kazanan katılımcı 12 Ekim tarihinde duyurulacak.

2010 Avrupa Müzik Ödülleri 7 Kasım 2010 tarihinde Madrid'de düzenlenecek. Yarışmaya katılacakların bu rüya gibi yolculuk için pasaportlarını şimdiden hazırlamasında fayda var.