gnçtrkcll tarafından düzenlenen Kenan Doğulu konserleri serisinin ilki, 1 Ekim Cuma günü Turkcell Kuruçeşme Arena’da gerçekleşecek. Doğulu’nun tüm turnesini gençlerin 11 günde 14 il için verdikleri oylar belirledi.
Kaynak : yorumla.net - Gençler seçti Kenan söyleyecek! Organizasyonu BKM tarafından Ekim ayı boyunca 8 farklı ilde gerçekleştirilecek konserlerin İstanbul dışında hangi illerde yapılacağı, gnçtrkcll üyelerinin talepleri doğrultusunda belirlendi. 8-19 Eylül tarihleri arasında internetten ve SMS yoluyla 14 il için yapılan oylamada, gnctrkcll'liler 500 binden fazla oy kulandı.

Gençlerden en çok oy alan il 85 bin oy ile Adana olurken, konser yapılacak diğer iller, aldıkları oy sırasına göre; Bursa (66 bin oy), Trabzon (65 bin oy), Gaziantep (44 bin oy), Konya (43 bin oy), İzmir (41 bin oy), Ankara (40 bin oy) oldu.

İnternetten ve SMS yoluyla oy kullanarak gnçtrkcll'liler tarafından belirlenen iller, hem Kenan Doğulu'nun şarkılarıyla hem de DJ performansları ve gnçtrkcll'in sürpriz eğlenceleriyle hareketlenecek. Kenan Doğulu'yla coşturacak konserler serisi; 1 Ekim Cuma günü İstanbul Turkcell Kuruçeşme Arena'daki açılış konserinin ardından İzmir, Bursa, Trabzon, Gaziantep, Adana ve Ankara'da devam edecek ve 17 Ekim Pazar günü düzenlenecek Konya konseriyle sona erecek.