Müzik dünyasının her zaman en güzel, en iddialı ismi Ayşegül Aldinç, iki şarkının yer aldığı 'O Kız' isimli single ile müzik dünyasını harekete geçirmeye hazırlanıyor.
Karasevda, Gözlerin Su Yeşili, Alev Alev, Yanlışsın, Al Beni, Alimallah, Ben Kimselere Yar Olmam, Beni Hatırla gibi hiçbir zaman unutulmayacak şarkılara imza atan Ayşegül Aldinç, Sezen Aksu imzalı iki yeni şarkı ile müzik dünyasını harekete geçirmeye kararlı.


Prodüktörlüğünü Emel Müftüoğlu'nun yaptığı albümdeki şarkıların düzenlemelerinde Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli-Mithatcan Özer'in imzası var. DJ Suat Ateşdağlı'nın remixleri ile müzik dünyasını harekete geçirecek olan Ayşegül Aldinç, usta fotoğrafçı Nihat Odabaşı'nın objektifini de birbirinden güzel pozlar verdi.


imajgosterasp?mod3&ampid18109 - 'O Kız' ve AyşegülUzun süren bir çalışma sonrası iki yeni şarkı ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ayşegül Aldinç "Tüm sevdiğim insanlar ile bu single da buluştum. Bu mutluluğu ve zevki sizlerle paylaşma vakti geldi. Keyifle dinlenecek biliyorum" diye iddiasını ortaya koyuyor. Ayşegül Aldinç, özlenen müzikalitesi ve farkıyla sık sık vereceği konserlerde sevenleriyle buluşacak.