WINX Club'ün 3D Sihirli Macera filminde 2 şarkı seslendirecek olan Grup Hepsi, Harikalar Diyarı adlı şarkının klibini Eskişehir'deki Korsan Gemisi'nde çekti. Grubun sevilen sanatçıları Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük klip çekimi için Eskişehir'e geldi.


Büyükşehir Belediyesi'nin Sazova Mahallesi'ndeki Bilim, Sanat ve Kültür Parkı'nda bulunan göletteki 'Korsan Gemisi'ne binen Grup Hepsi, Winx Club'ün ikinci filmi olan 3D Sihirli Macera'da sözlerini Aydilge'nin yazdığı Harikalar Diyarı isimli şarkının klibinin çekimlerine katıldı.


imajgosterasp?mod3&ampid18065 - Korsanlar kralı Hepsi!

Yönetmenliğini Süleyman Yüksel'in yaptığı klip çekiminde Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük tarzları, sıra dışı makyaj ve kostümleriyle dikkatleri üzerlerinde topladı. Film 29 Ekim'de gösterime girecek.Eskişehir'i çok beğendiklerini bildiren Grup Hepsi sanatçıları Cemre Kemer, Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük, filmdeki hikayenin sihirli bir gemide geçtiğini, bu nedenle çekimler için buradaki deki korsan gemisinin tercih edildiğini belirtti.


Cemre Kamer, "Maket veya animasyon kullanma yerine gerçeğinde çekim yapmak istedik. Eskişehir'e daha önce konser için gelmiştik ama oldukça değişmiş. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e teşekkür ediyoruz. Bu gemide ilk kez biz klip çekiyoruz" dedi.