Sinpaş'ın 'yaza veda' konseri için Bursa'ya gelen 'Süperstar' Ajda Pekkan, şarkılarıyla dinleyenlerini nostalji yolculuğuna çıkardı.
Bursa Modern projesi içerisinde yer alan Sinpaş ve BKM iş birliği ile gerçekleştirilen 'Yaza Veda Konserleri', süperstar Ajda Pekkan'la son buldu.

Sahneye çıktığı andan itibaren dinleyenleriyle bütünleşen Pekkan; geniş repertuarı, kendine özgü yorumu, mükemmel sahne hakimiyeti, şovları ve yıllara meydan okuyan güzelliği ile dikkat çekti. 7'den 70'e geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pekkan, programına, 'Hiç korkmadım ' isimli şarkısı ile başladı, 'Hayat' ve 'Sihirli aşk' devam etti. Sahnede, manken zarafeti yansıtan süperstara hayranları, 'Sen bir ömre bedelsin' demekten kendini alamadı.

Yıllardır Türk hafif batı müziği listelerinde bir numara olarak kalmayı başaran Pekkan, iki saati aşkın bir süre sahnede kaldı. Ajda Pekkan, eski albümlerinin yanı sıra yeni şarkılarını da seslendirdi. Bazı şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren süperstar, "Sizler, sanata ve sanatçıya değer veren harika insanlarsınız. Elinize, dilinize ve yüreğinize sağlık" diyerek teşekkür etti.

Bursa'nın yeni konser alanı Bursa Modern'de ilk kez sahne almanın sevinci içinde olduğunu söyleyen Ajda Pekkan, "Sinpaş'a ve BKM'ye teşekkür ederim. Ayrıca Bursa'yı çok sevdim. Keşke elimde olsa da hep Bursa'da kalsam. Keşke hep işim Bursa'da olsa. Bursa'ya bayıldım" dedi.