a9239e01 cob2003 - CHILDREN OF BODOM TÜRKİYE'DE!!!


Ülkemizde uzun yıllardır çok geniş bir hayran kitlesi bulunan Finlandiya metal müziğinin dev grubu CHILDREN OF BODOM, 18 Nisan 2011 tarihinde ilk konserini vermek üzere Unirock organizasyonuyla İstanbul'da sahne alacak.

Karizmatik frontman Alexi Laiho önderliğindeki CHILDREN OF BODOM, kurulduğu 1993 yılından bugüne tamamı altın plak statüsüne ulaşan altı stüdyo albümü yayınladı. Şarkılarında melodik death metalden, thrash'e, black metal'den progresif rock'a kadar birçok farklı müzikal öğeye yer veren grup, Avrupa metal müziğinin en başarılı gruplarından biri olarak kabul ediliyor.

Yakın geçmişte Slayer, Lamb of God, In Flames ve Mastadon ile THE UNHOLLY ALLIANCE ve daha sonra GIGANTOUR kapsamında Megadeth ile Avrupa ve Amerika'yı turlayan CHILDREN OF BODOM, aynı zamanda MONSTERS OF ROCK, WACKEN, BRUTAL ASSAULT, SZIGET, BLOODSTOCK VE SUMMER BREEZE gibi Avrupa'nın en büyük festivallerinin vazgeçilmez gruplarından biri oldu.

18 Nisan'da Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek CHILDREN OF BODOM konserinin ön grupları da fanlar arasında büyük ilgi uyandıracak gibi görünüyor. Bu turne kapsamında ön gruplardan birinin Finlandiya folk metal tarzının önde gelen gruplarından ENSIFERUM olacağı grubun menajerleri tarafından bildirildi. Diğer ön grubun da metal müziğin son yıllarda yükselişe geçen isimlerinden biri olacağı söyleniyor. Dolayısıyla, 18 Nisan'da Maçka Küçükçiftlik Park'ta CHILDREN OF BODOM hayranlarını festival tadında müzikle dolu bir gün bekliyor.

CHILDREN OF BODOM konserinin çok az sayıdakı indirimli biletleri 20 Kasım 2010 günü İstanbul'da Hammer Müzik (Kadıköy), Gargamel Müzik (Kadıkoy) ve Dorock Bar'da (Beyoğlu) satışa sunulacak.

CHILDREN OF BODOM konseri, Turkiye`de konser alaninda daima ilkleri gerceklestirmeyi ilke edinmis, ayni zamanda da gectigimiz yaz ucuncu yilini geride birakan Unirock Festival`in yaraticilari olan Unirock Productions tarafindan duzenleniyor.

İNDİRİMLİ DÖNEM BİLET FİYATLARI (KDV DAHIL):

SAHNE ÖNÜ: 110 TL (400 kişiyle sınırlı)

GENEL GiRİŞ: 55 TL

NOT: MEET&GREET BİLETLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA BİLETLERİN SATIŞA ÇIKTIĞI TARİHTE YAPILACAKTIR.

PROGRAM:
19:00 kapi acilis
19:15 – 19:45 MACHINAE SUPREMACY
19:45 – 20:15 ara
20:15 – 21:00 ENSIFERUM
21:00 – 21:30 ara
21:30 – 23:00 CHILDREN OF BODOM