Sibel Tüzün 22 Aralık 2011 gecesi GHETTO'da!

Sibel Tüzün bu sezon müzik kariyerindeki 20. yılını konserlerle kutluyor. 22 Aralık 2011 gecesi GHETTO'da gerçekleşecek ilk konserde Sibel Tüzün dinleyicilerine yine etkileyici, dinamik ve eğlenceli bir sahne şovu sunacak. Sibel Tüzün yorumculuğu dışında son yıllarda "LET ME ENTERTAIN YOU", "ALL THAT JAZZ" ve kulüpler için hazırladığı özel sahne şovlarıyla da eğlence gündemini değiştirmişti. Sibel, bu defaki konser dizisinde profesyonel müzik hayatına başladığı 1992 yılından beri dinleyicileriyle paylaştığı 70'i aşkın şarkıdan ve eğitimini aldığı, etkilendiği opera, caz, rock gibi farklı müzik tarzlarından seçtiği zengin repertuarıyla dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Müzik kariyerindeki 20.yıl için çok özel bir sahne performansı hazırlayan Sibel Tüzün; özel ışık tasarımları ve projeksiyon gösterileriyle beraber GHETTO'nun görkemli sahnesinde farklı sürprizlerle karşınıza çıkacak.

Sibel, "Beni Bağlamaz"dan "Şamata"ya, "Kaçın Kurrası"ndan "Hayat Buysa Ben Yokum Bu Yolda"ya, "Kırmızı"dan "Süperstar"a ve daha nice şarkılara uzanan renkli, duygusal, eğlenceli ve çarpıcı macerasında müzik dünyasından dostlarıyla birlikte sizleri ağırlayacak!

Yılın en uzun gecesinde, Sibel Tüzün'ün unutulmaz şarkılarını hep birlikte söylemek için 21:30da GHETTO'da buluşalım!