Pınar'ı kim ağlattı?

Ünlü sanatçı gözyaşlarına boğuldu!

gfhbnm  - Pınar'ı kim ağlattı?

Pınar Aylin, yeni albümündeki 'Bana Yalan Söylediler' adlı şarkısına duygusal bir klip çekti. Hüznün anlatıldığı klipte, Pınar Aylin de gözyaşlarına boğuluyor.

Hit 70'ler adını taşıyan yeni albümünde Türk Pop Müziği'nin unutulmaz şarkılarını bir araya getiren Pınar Aylin, albümün ikinci klibini "Bana Yalan Söylediler" şarkısına çekti. Sözleri Fikret Şenes'e, bestesi José Feliciano'ya ait eşsiz şarkının klip çekiminde duygusal anlar yaşayan Pınar Aylin, gözyaşlarını tutamadı.

Yönetmen Emir Khalilzaden'in Pınar Aylin'in en içten anlarını yansıttığı klip, Türk Pop Müziği'nin çok özel slowlarından biri olan şarkının yaşattırdığı duygusal yoğunluğu çarpıcı bir görsellikle tamamlıyor.


18 saat süren çekimlerde şarkıyı üst üste dinleyip söylerken bambaşka bir ruh haline büründüğünü söyleyen Pınar Aylin, "İlk düşündüğümüz senaryo farklıydı. Ama ben çekim için şarkıyı üst üste dinleyip söylerken o kadar büyük bir duygu yoğunluğu yaşadım ki, kendimi tutamayıp ağladım. Bu şarkının bana olduğu gibi herkesin içine dokunan çok özel bir yere sahip olduğunu düşünüyorum" dedi.