Eurovision temsilcimiz Can Bonomo, "İstanbul Müziği" olarak tanımladığı şarkılarını 6 Nisan akşamı ilk kez akustik olarak Ghetto'da çalacak.


Geçtiğimiz yıl ilk albümü Meczup'u yayınlayan Can Bonomo'nun müziği, alaturka nağmeler ile pop rock ve indie bir sound'un birleşimi. İlk albümünün yanı sıra Eurovision şarkısı ile de büyük beğeni toplayan Can Bonomo'nun kendine has müziğini ilk kez akustik olarak Ghetto sahnesine taşıyacağı bu özel konseri kaçırmayın.

Neler yaptı?

Bilgi Üniversitesi'nde Sinema-Televizyon Bölümü'nde okudu. Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101'de radyo, Number One TV ve MTV'de televizyon programları yaptı. Irwin Welsh'in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban'a göndermesiyle ilk albüm çalışma sürecine girdi. Müziğin yanı sıra illüstrasyon, logo ve grafik dizayn da yapan Can Bonomo, ilk albüm kapağının art work'lerini bizzat kendisi yaptı.

Meczup hakkında:

"Meczup"un biri hariç tüm parçaların sözü ve müziği Can Bonomo imzasını taşıyor. Düzenlemeler ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlenen Can Saban'a ait. Parçaların miksing ve mastering'i Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. TheFatLab'de kaydedilen "Meczup", We Play etiketiyle yayınlandı. Albüm kapağındaki albümün art work'leri bizzat Can Bonomo'ya ait, kapak fotoğrafını ise Dilan Bozyel çekti.