Feist konserinin biletleri satışa çıkıyor

Indie folk müziğin dünyada en sevilen isimlerinden, Kanadalı şarkıcı, besteci ve gitarist Feist'ın İstanbul'da vereceği konserin biletleri 20 Nisan Cuma gününden itibaren satışta.

Yumuşak sesi, güçlü gitarı ve muhteşem şarkı yazarlığı ile dinleyenleri ve müzik piyasasını kendine hayran bırakan Feist, 25 Ağustos Cumartesi akşamı, İKSV'nin konuğu olarak İstanbul'daki ilk konserini verecek.

Feist, santralistanbul Kıyı Amfi'de vereceği konserle hayranlarının uzun süren bekleyişine son verecek.

Feist konserinin biletleri 20 Nisan Cuma günü saat 10.00'dan itibaren, Biletix satış noktaları, Biletix Çağrı Merkezi (0216 556 98 00), biletix.com ve İKSV'den (10.00-19.00 saatleri arasında; 22 Nisan dışındaki pazarlar hariç her gün) alınabilecek.

Tüm bilet alımlarında kredi kartı geçerli olacak. Lale Kart programının üyeleri, biletlerinde %25'e varan özel indirimden yararlanabilecek.

Feist konserinin bilet fiyatları:

* 90 TL (sahne önü ayakta)
* 70 TL (tribün, 1. kategori)
* 60 TL (tribün, 2. kategori)
* 50 TL (tribün, 3. kategori)

Konseri sahne önünden izlemek isteyen öğrenciler için 70 TL üzerinden indirimli bilet de satılacak.

Indie folk müziğin dünyada en sevilen solistlerinden Leslie Feist'ın 4 Grammy adaylığı bulunuyor.

Feist, 2012 yılında Juno Ödülleri'nde "Yılın Sanatçısı Ödülü" de dâhil olmak üzere 3 Juno alarak, Juno Ödülleri'nin sayısını 11'e çıkardı.

Solo kariyerindeki yaratıcılığı ve özgünlüğünün yanı sıra halen üyesi olduğu indie müzik grubu Broken Social Scene ve Norveçli ikili Kings of Convenience ile yaptığı çalışmalarla kendine büyük bir hayran kitlesi edinen Feist uzun zamandır beklenen isimlerden biri.