bursa da sertab erener izdihami 3732827 2943 o - Bursa'da Sertab Erener İzdihamı

Bursa'da 51'inci Uluslararası Bursa Festivali'nde konser veren Sertab Erener, Bursa'da en güzel şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi.

Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından düzenlenen '51'inci Uluslararası Bursa Festivali', pop müziği şarkıcısı Sertab Erener'i ağırladı. Erener sevgisi, Bursa'da adeta izdihama sebep oldu.
Konser biletlerinin günler öncesinden tükendiği Sertab Erener, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda 4 bini aşkın hayranını doyasıya eğlendirdi. Bursa'da sevgi seliyle karşılanan Erener, eski ve yeni albümlerinden en güzel eserleri söyledi.

Konserinde sevenlerini kimi zaman duygulandırıp kimi zaman da coşturan Erener'in şarkılarına hayranları da alkışlarıyla eşlik etti. Neşeli tavırlarıyla göz kamaştıran Erener, konserde, '2003 Eurovision Şarkı Yarışması'na damgasını vuran 'Everyway that I can' adlı şarkısının yanı sıra 'İstanbul', 'Unutursun', 'Rengarenk', 'Yanarım', 'Açık Adres', 'Bu Böyle' ve 'Koparılan Çiçekler' gibi hit parçalarını da söyledi. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Erener, konserin sonunda sevenlerinden bol alkış aldı.