1024772 jenniferlopez18 - Jennifer Lopez İstanbul'daJennifer Lopez, dün akşam Ataköy Atletizm Arena'da hayranları ile buluştu.


Dance Again konserleri kapsamında İstanbul'daki üç günlük sahne maratonuna start veren Jennifer Lopez, dün akşam Ataköy Atletizm Arena'da hayranları ile buluştu. Türkiye'de ilk kez konser veren Lopez, sahnede birbirinden seksi altı farklı kıyafet giydi. Lopez, yarın ve cumartesi birer konser daha verecek.

Jennifer Lopez İstanbul'daki ilk konserine "Never Gonna Give Up" şarkısıyla başladı. Latin yıldız, "Türkiye'de ilk kez sahneye çıkıyorum. Merhaba İstanbul, hoşgeldiniz" sözleriyle hayranlarını selamladı. Konsere eski şarkıları ile devam eden Lopez, özellikle "Waiting For To Night" parçası ile büyük alkış aldı.


Sahnede altı farklı kıyafet giyen dünyaca ünlü yıldız, bir ara giydiği uzun mavi elbisesine takılarak düşme tehlikesi atlattı. Konsere çocukları Max ve Emme ile birlikte gelen latin yıldız, daha önce çocukları ile birlikte çekilen fotoğraflarının ekrana yansıtılmasıyla büyük mutluluk yaşadı.

Lopez, gerek sahne showları gerekse performansı ile hayranlarından tam not aldı. Jennifer Lopez'in sevgilisi Casper Smart' ın bir ara seyircilere tişörtünü fırlatması ise Lopez' i bile şaşkınlık içerisinde bıraktı. Konser için Ataköy Atletizm Arena'ya akın eden binlerce kişi alana girişin tek bir kapıdan yapılması nedeniyle zor anlar yaşadı.
Konserin sonunda takım elbisesini çıkartıp kırmızı mayoyla kalan Lopez dakikalarca kalça salladı..

Keşfedecek

Lopez, konser öncesinde basın toplantısı düzenledi. Toplantıya 1 saat geç kalan Lopez, alkışlarla protesto edildi. Özür dileyen şarkıcı, "İlk defa İstanbul'a geldim. Havadan çok beğendim. Zaten çok merak ediyordum. Keşfedeceğim" dedi.