hilton yilbasi 640 - Yeni yılın en büyük dans partisi

Yılbaşı partisi DANCE THE NEW YEAR, 31 Aralık gecesi Hilton Convention Hall 2'de gerçekleşecek.


Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen Dj ve artistlerinin müthiş performansıyla sabaha kadar sürecek, ülkemizin en büyük Yılbaşı partisi DANCE THE NEW YEAR, 31 Aralık gecesi Hilton Convention Hall 2'de gerçekleşecek.

Türkiye'nin önde gelen organizasyon şirketi UNILIFE tarafından 2007 yılından bu yana düzenlenen, dans müziği severlerin her yıl heyecanla beklediği DANCE THE NEW YEAR, altıncı yılında yine yılbaşı gecesini unutulmaz kılacak.

"FAR EAST MOVEMENT" ILE BULUŞMAYA HAZIR OLUN
Bu güne kadar Justin Bieber, Jay-Z, Kid Cudi, Sean Paul, Pitbull, LMFAO, Flo Rida ve The Black Eyed Peas gibi bir çok dünya starı ile düetleri olan, ''Like a G6'' ve ''Live My Life'' şarkıları ile satış rekorları kıran FAR EAST MOVEMENT, DANCE THE NEW YEAR sahnesinde yeni yılı karşılıyor olacak. Billboard listesinde haftalarca zirvede kalan FAR EAST MOVEMENT'ı canlı izlemek ve muhteşem sahne performanslarına şahit olmak için acele edin.

DANCE THE NEW YEAR'ın sürprizleri bununla da bitmeyecek, 2012 yılının en çok ses getiren dans parçasi DANG DANG'in yaratıcısı Zumas & Sol Noir da gecede DJ kabininde yerini alacak. Türkiye'de elde etiği başarılarının ardından prodüktör kimliğini ile son dönemde yaptığı parçalarla ulusalararası arenada ses getiren BeeGee de DJ kabininde olacak. New dısco dan dıscohouse kadar geniş playlisti ile son dönemin en önemli trendstarlarından Oben Budak yeni yıl coşkusunu doruğa çıkaracak. Savaş Özbey ve Hakan Gence ikilisi ise gecenin ritmini arttıracak ve 'back to back' DJ kabininde en sevilen parçaları müzikseverler ile paylaşacak. 6 yıldır, dans müziğinin en onemli isimlerinin performans gösterdiği DANCE THE NEW YEAR sahnesi, bu yıl da yılbaşı gecesinin en büyük eğlencesi olacak.

Son dönemlerde dans müziğin önemli vokal starlarından biri olarak kabul edilen, dünya müzik listelerindeki hızlı tırmanışı ile dikkat çeken, ülkemizin önde gelen isimlerinden DJ Mert Hakan ile yaptığı ''Time Is Up'' şarkısı ile Hollanda'dan Amerika'ya kadar müzikseverlerin hayranlığını kazanan PINY FOX PINY FOX'un da sahne alacağı gecede surprizler bitmeyecek. Türkiye sınırlarını aşan ünü ile dünyada bir çok etkinlikte tercih edilen ülkemizin son yıllarda yetiştirdiği en başarılı DJ & prodüktörlerden EMRAH İŞ de bu eğlenceli gecenin asları arasında yer alacak.