Trailer

Twelve Sky 2 is a fast-paced, 3D fantasy MMORPG set in the East. Like its predecessor (Twelve Sky) the game is set in Ancient China where three factions are in perpetual war. Much of the gameplay is identical to that of its predecessor, but with one notable improvement, better graphics. Overall the game is superior to its predecessor in every measurable way and has some engaging gameplay components.

Pros: +High level cap. +Enormous community. +Improved graphics. +Varied PvP options. +Regularly scheduled events.

Cons: -Poor user interface. -Lousy English translations. -Very similar to predecessor. -Few quests. -No tutorial.Twelve Sky 2 Doğu'da geçen hızlı tempolu fantastik bir 3D MMORPG'dir. Modelinde (Twelve Sky) oyun Antik Çin'de üç grubun savaşı olarak devam eder. Oyunun oynanış biçimi modeline çok benzemektedir. Ama ortada Twelve Sky'la karşılaştırıldığında kayda değer bir gelişme vardır, o da daha iyi grafikler. Genel olarak karşılaştıralabilcek her konuda modeline göre üstün olan oyunun bazı ilgi çekici bileşenleri var.

Artıları: +Yüksek level sınırı +Çok büyük kullanıcı topluluğu +Gelişmiş grafikler +Çeşitli PVP seçenekleri +Düzenli etkinlikler

Eksileri: -Kötü kullanıcı arabirimi -Vasat İngilizce çeviriler -Modeline çok benzer -Az oyun içi görev -Tutorial yok

Download: http://12-sky2.aeriagames.com/download


Scenery02 - Twelve Sky 2
Scenery04 - Twelve Sky 2
Mon Unicorn01 - Twelve Sky 2
BlackDagger - Twelve Sky 2