ErlikHan, Global Game Center tarafından geliştirilmiş ücretsiz Web Tabanlı bir strateji oyunudur. ErlikHan' ın önemli özelliklerinden biri, Eski Türk Kültürü' nü çok iyi şekilde yansıtmasıdır. Bunu hafif derecede fantastik ve gerçekçi yönde tasarlayıp, kullanıcılarına sunan Global Game Center ekibi çok iyi bir iş başarmış gibi gözüküyor.


Yeni Bir Türk Çağı Başlıyor...


ErlikHan' da, oynamak üzere oyuna başladığımızda 3 çeşit Türk Irkı' ndan, Oğuzlar, Timurlar, İskitler' i seçebiliyoruz. Bu ırkların kendilerine ait avantaj ve dez avantajları var. Bu ırkların dışında birde ErlikHan Irkı mevcut. Bu ırkı oyuncular seçememektedirler. Yer Kut adı verilen topraklarda birbirleri ile mücadele edip, bu toprakalrın tek hakimi olmak için ve Gök Tanrı' ya ihanet etmiş olan ErlikHan ile savaşmak ve onun kötülüklerinden kurtulmak zorundadırlar. Güçlü ordular kurup, ordularınızı geliştirip bu dünyaya hükmedebilirsiniz..
ErlikHan’da Türk Irkları
Oğuzlar
Timurlar
İskitlar
ErlikHan(Oynanamaz)

Nasıl Oynayacağız?..

ErlikHan, ücretsiz bir şekilde oynanabilecek, belkide rakipsiz bir oyun gibi gözüküyor. Ücretsiz şekilde kayıt olup, herhangi bir browser üzerinden oynayabilirsiniz.

ErlikHan' ın gazabına dur diyerek, Yer Kut' a sahip olmak için vakit kaybetmeyin...

Her geçen gün oyuncu sayısı artan ErlikHan' da size yeriniiz alıp Türk Boyları' nın inanılmaz özelliklerini ve güçlerini tatmak istiyorsanız buradan kayıt olabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için aktifleştirme gereklidir. http://www.gameturk.com/' a üyeliğinizi tamamladıktan sonra ErlikHan' ın resmi ana sayfasına girip, sağda bulunan Aktive Et' e tıklayıp, ErlikHan' da kullanmak üzere oluşturacağınız bilgi bölümü bölümü açılacaktır. Burada bilgilerinizi oluşturduktan sonra Hemen Oyna' ya tıklayarak, Yer Kut' a adımınızı atabilirsiniz...

ErlikHan Resmi Sitesi: http://www.gameturk.com/portal/erlikhan/