İnternetten C.S. 1.5

Sanırım herkes counter strike adlı bilgisayar oyuynunu biliyordur.Eğer landa bir arkadaşınız yoksa ya da botlarla oynamaktan bıktıysanız geriye tek çözüm kalıyor.İnternetten oynamak…Gerekli aşamalar yazının devamında…
-Öncelikle bilgisayarınızda cs 1.5 kurulu olmalı.
-Daha sonra http://www.unitedadmins.com/ adresinden cheating death programının son versiyonunu indirip kurmanız gerekiyor.Bu program sayesinde hile yapamıyorsunuz. Gerçi pek işe yaramıyor ama temiz bir oyun için el ele… Eğer kurmazsanız çoğu servera giremezssiniz!
-Counter’ı açmadan önce cd’yi [cheating death] açıp play cs / internet oyunu diyorsunuz. Güncelleme yazısı çıkacak hayır diyip devam ediceksiniz.
-Şimdi server ekranı geldi karşınıza… “Add” diyip server iplerini ekliyip oyuna giriceksiniz. [Birazdan 1-2 ip vericem]

Uyarı: “HL ve modlarının Internet üzerinden oynanmasını sağlayan WON sunucuları 28 Temmuz 2004 tarihi itibari ile Valve software tarafından kapatılmıştır. Bu tarihten itibaren Valve software’in geliştirdiği Half-Life, Counter-Strike, Half-Life 2, Counter-Strike:Source, vBulletin. oyunları yasal olarak yalnızca STEAM sistemi üzerinden oynanabilmektedir.

Dolayısı ile CS 1.5 sürümünü ya da daha önceki sürümlerini, orijinal HL key’iniz olsun olmasın, Internet üzerinden STEAM olmadan oynamak yasadışıdır. STEAM programını http://www.steampowered.com adresinden çekebilirsiniz. STEAM sistemine ücretsiz kayıt olabilir, orijinal Half-Life, CS:CZ ya da Half-Life 2 key’inizi girerek, yasal yollardan CS 1.6, CS:CZ, CS:S ve diğer Valve oyunlarını oynayabilirsiniz.”
Bu yüzden ve server masrafları yüzündenr çok fazla server yok. Olanlarda uzun ömürlü olmuyabiliyor.
Benim takıldığım 1-2 kaliteli server:
- 212.175.239.211
- 212.175.239.212
- 212.175.239.213
- 139.179.12.229
- 81.215.195.96
- cs1.trumclan.com
- cs1.funmaster.net
Not: Oynamayı bimeyen ezik karakterli insanlar hile yapar! Umarım yazıyı okuyanlar arasında öyle kişiler yoktur. Eğer serverda hileci varsa adminlere onlara şikayet edebilirsiniz. Eğer iyi oynuyorsanız başta hileci muamelesi yapabilirler bunu aşmak için zaman gerekiyor. Ya da iyi oynadığınızda clana girebiliyorsnuz. Clanın ünü iyi ise hileci olmadığınız anlaşılıyor. Ama yanlış anlaşılmak her zaman mümkün.

Alıntıdır....