iwnrck - Call Of Duty 5 incelemeCall Of Duty 5 |World At War|

PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, NDS, Wii, PC

Yeni Bir Savaşa Hazır Mısınız???İlk çıktığı zamanlarda ortalığı kasıp kavurmuş olan Call of Duty, o kadar çok tutulmuştu ki birincisinin başarısının ardından ikincisi, üçüncüsü ve son olarak modern savaşı konu alan dördüncüsü çıktı. Oyun, birçok kişi için en iyi 2. Dünya Savaşı oyunuydu. Son olarak ise

dördüncü oyunun modern savaşı konu alması ilk önce ben dahil birçok CoD oyuncularında hayal kırıklığı oluşturdu. Ancak oyunu oynadıktan sonra bu fikrimin kesinlikle değiştiğini de söyleyeyim. CoD 4, belki de şu ana kadar yapılmış en iyi savaş oyunu. Şu sıralar, çevirimiçi multiplayer olarak oynadığım bu oyunun beşincisi de yoldaymış. Yine 2. Dünya Savaşı’nı konu alacak Call of Duty: World At War, pasifik cephesinde geçiyor.Oyundaki önemli değişiklerden birinin de, oyunun geliştiricisinin artık Infinity Ward değil de Treyarch olması. Yayıncı ise her zamanki gibi Activision. Dikkatimi çeken nokta ise oyunun isminin Call of Duty 5 şeklinde geçmemesi. Oyun direkt Call of Duty: World At War şeklinde geçiyor ki bunun sebebi muhtemelen oyunun artık Treyarch’ın ürettiğini vurgulamak olsa gerek. Oyunun şimdiden ekran görüntüleri ve tanıtım videosu çıkmış. Şimdiden bile yine her zamanki gibi muhteşem bir Call of Duty oyunu geldiğini söylemek mümkün.

Ekran Görüntüleri :22yqog - Call Of Duty 5 inceleme2lizg4y - Call Of Duty 5 inceleme33jkak2 - Call Of Duty 5 inceleme5duts8 - Call Of Duty 5 inceleme2qiy6mv - Call Of Duty 5 incelemeos4let - Call Of Duty 5 inceleme2hqq6oo - Call Of Duty 5 incelemeziopl0 - Call Of Duty 5 incelemeTanıtım Videosu:

http://video.google.com/videoplay?do...15758457763230

bence çok güzel bir oyun cod 4 ü çok sevmiştim ancak bu oyunu bilgisayarım kaldırmadığından oynayamıyorum