Mass Effect 2'den Yeni Detaylar 17 Şubat 2009 09:35

İlk oyunu tamamladınız ve muhteşem finalin ardından daha fazlasını istiyorsunuz. İşte merakla beklenen Mass Effect 2 hakkında yeni bilgiler.
Komutan Shephard ile evrenin dört bir yanına koşturup halkın sorunlarını(!) çözdüğümüz Mass Effect, akıl alıcı finaliyle tüm oyuncuları daha fazlası için meraklı bir bekleyişe sevketti. İlk oyun için gelecek olan indirilebilir içerikten bahseden BioWare, aynı zamanda yeni oyunla da ilgili bazı ipuçları verdi.
Mass Effect evrenine, hikaye yönüyle fazla yormayan, daha çok aksiyona dayalı içerikler ekleyeceklerini açıklayan Proje Yönetmeni Casey Hudson, çeşitli şans oyunları ve dövüş kulübünün bulunduğu bir uzay istasyonunun bir sonraki indirilebilir içeriklerle Mass Effect evreninde yerini alacağını belirtti.
Mass Effect 2'den Haberler
Bu yıl bitmeden çıkmasını umduğumuz Mass Effect 2 ise, Hudson'un açıklamasına göre çok daha karanlık bir evrende geçecek. İlk oyunda yönettiğimiz karakteri kayıtlı dosyalar aracılığıyla yeni bölüme taşıyabileceğimiz Mass Effect 2'de, daha karanlık bir zaman diliminde, gerçek cevapları arıyor olacağız.
Türlü türlü entrika ve çıkmazlar ise yine peşimizi bırakmayacak. Bakalım Mass Effect 2, karşımıza başka ne gibi sürprizlerle çıkacak.
mass effect 11234838695 - Mass Effect 2'den Yeni Detaylar